Düzce Butik Pasta

HAKKIMIZDA

“Lezzetin Sanatla Buluşması”

Aden Pasta 2014 yılında Düzce’de kurulmuştur. Sektörde, uzun yıllarda oluşan bilgi birikimine sahip olan Kamil Usta, hizmet ürettiği yıllar içinde hizmet ve ürün kalitesi ile sektörün bilinen ve tercih edilen markası olmak üzere 2014 yılında Aden Pasta olarak hizmet sektöründeki yerini almıştır. Düzce İli Memursen yolunda bulunan üretim merkezinde, başta yaş pasta olmak üzere, sütlü tatlı, unlu mamuller, börek çeşitleri ,tatlı ve tuzlu kurabiye çeşitleri, şerbetli tatlı üretimi yapılmaktadır. Güçlü altyapı, dağıtım ağı, eğitimli personeli ve donanımlı araçları ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak üretim ve hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Aden Pasta müşteri memnuniyeti odaklı firma kültürüne sahip, uzun yıllar hizmet ve ürün üretme isteğinde olan ve sürdürülebilirliğe yatırım yapan bir firmadır. Firmamızın müşteri hizmetleri departmanı, müşteri anketleri yaparak, istek ve beklentiler doğrultusunda çalışmalarına yön vermektedir. Lezzetli ürünlerin, kullanılacak kaliteli hammadde ile olacağı bilincinde olan firmamız, sektörümüzde Ülkemizin ve Dünya’nın saygın markalarınca üretilmekte olan hammaddeler kullanmaktadır.

Misyonumuz

 • Kuruluşumuzdan bugüne kadar ön planda tuttuğumuz temiz ve kaliteli ürünleri müşterilerimizin beğenilerine sunmak, gelen müşteri talepleri doğrultusunda ürünler ve hizmet kalitesi geliştirmektir.
 • Tercihleri daha ayrıcalıklı hale getirmek.
 • Müşterilerimizin değer, lezzet, kalite, kişiye özel ve güler yüzlü hizmet beklentilerini doğru bir şekilde karşılamak ve bu beklentilerin ötesine geçmek.
 • Ürünlerimizi geleneksel damak tadında, standart kalitede, hijyenik koşullarda ve endüstriyel ölçekte üreterek müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda sunmak.
 • Vizyonumuz

 • Aden Pasta markasını ülkemizin en bilinir markalarından biri haline getirmek. Teknolojik yenilikleri ve trenddeki değişimleri yakından takip ederek, müşterilerimizin beklentilerine cevap verebilecek nitelikte lezzetli, kaliteli ve hijyenik koşullarda üretilmiş tatlar sunabilmek.
 • Çalışanlarımıza saygıdeğer, gelişime ve ilerlemeye açık, güvenli ve huzurlu bir iş ortamı yaratmak.
 • Personel ilişkileri, müşteri ilişkileri ve kârlılık alanında lider olmak, en kaliteli ve lezzetli ürünleri eşsiz hizmet ilkesiyle sunarak marka bilinirliğimizin artmasını sağlamak.
 • Sizden gelen yorumlar . . .

  12 Ocak tarihinde geldiğimiz restoranınızda öncelikle belirtmek isterim ki çok güzel ağırlandık. Samimi ve içten personeliniz bize güzel bir vakit geçirme imkanı sağladı.Kamil Ustanın hazırladığı pastanın lezzeti halen damağımızda.Herşey için teşekkürler..

  Sibel Hanım - 12/01/2018

  Ailecek gittiğimiz Aden Pasta Cafe'de çok iyi ağırlandık. Harika lezzetler tadtık. Çok teşekkür ederiz.

  Ali Bey - 02/12/2017